Zadržování vody

Jak na otoky, oteklý vzhled, celulitidu, dnu? 
Zbavte se přebytečné vody v těle!

Otoky způsobuje hromadění tekutin mimo cévy (žíly a tepny) v okolních tkáních.

Proč se tekutina ukládá mimo žíly je nespočet:
V žilách je vysoký tlak, který brání návratu tekutin zpět do cév, tekutiny zůstávají v okolních tkáních a vznikají otoky

Játra špatně pracují.
Játra produkují bílkoviny, které s pomocí svého vlastního tlaku udržují tekutinu v cévách a nasávají tekutiny z okolí zpět do cév. Pokud tyto bílkoviny chybí, klesne i tlak a vznikají otoky

Stěny žil a tepen jsou průchodné, nejsou dostatečně pevné a tekutina proniká do okolních tkání, vznikají otoky

Méně závažné příčiny otoků, které s vlastní pomocí můžeme odstranit:
Vyloučíme-li závažná onemocnění a odbornou léčbu, otoky, oteklý vzhled, dnu, celulitidu lze zmírnit přírodními prostředky, pohybem, pravidelným protahováním těla.

1. Zvyšte příjem vitamínu C a P (flavonoid). Flavonoidy jsou v bílé dužině citrusovýh plodů. Vitamín C a P posilují, zbytňují stěny žil a tepen. Pevné stěny cév (žíly, tepny) nepropouští tekutiny do okolních tkáních a nedochází k otokům.
2. Zvyšte příjem tekutin (voda, čaje). Vynechte sycené nápoje. Čím více vody budete pít, tím více nadbytečné vody vyplavíte společně s toxiny, léky, kovy, soli.
3. Méně solte. Sůl zadržuje vodu v těle!
4. Dopřejte si ruční lymfatické masáže. Až 10% tekutin odchází z těla lymfou. Je tedy potřeba lymfy rozproudit. Pokud podstupujete lymfatické masáže, je potřeba dostatečně pít.
5. Začněte se hýbat. Procházky, plavání, dynamická jóga. Tělo je potřeba rozhýbat, dostat do těla kyslík a tím rozproudit všehny pochody v těle.
6. Nasaďte bylinky, které ale užívejte vždy max. 6 týdnů. Výborný je ostropestřec  a nebo pýr na pročištění jater a obnovu funkce jater. Poté petržel, pampeliška, kopřiva na vyloučení tekutin, zadržované vody, z těla, podporu funkce ledvin a jater.
7. Nezapomínejte na doplňování minerálů: hořčík, draslík, vápník. Tyto minerály udržují správný poměr vody v těle. Pokud jste začali s odvodňovací kúrou, mimo jedů z těla vylučujete i minerály. Může dojít k únavě, svalových křečím. Proto na doplňování minerálů nezapomínejte.
8. Noste volnější, prodyšné oblečení
9. Odpočívejte s nohama výše než boky. Ulevíte žilám, kde se hromadí krev a voda (dlouhé stání, sezení, horké počasí)
 
Kombinaci bylinek a minerálů na zadržování vody, otoky, celulitidu, detoxikaci obsahuje doplněk výživy RAPID CONTROL bez přidaných chemických látek.


Postup objednání / Poštovné | O nás | Zasíláme do zahraničí - Shipping abroad | Obchodní podmínky | Podmínky ochrany osobních údajů

+420 722 152 001

info@lekarnaproradost.cz
velkoobchod@lekarnaproradost.cz