Doplněk stravy
RAPID CONTROL, 60 tablet

Cena s DPH: 357,- Kč

Doplněk stravy RAPID CONTROL, 60 tablet

RAPID CONTROL, silné a účinné tabletky na odvodnění na přírodní bázi


Obsahuje extrakty kořenů bylin, které jsou několikanásobně účinnější než samotné směsi bylin. Rapid Control je obohacen o velmi důležité minerály, draslík a hořčík. 
Během odvodňovací kúry tělo ztrácí jak vodu tak i minerály. Rapid Control tyto minerály dodává tělu zpět. 

Rapid Control je výborný doplněk pro očistu těla a je vhodný pro každého kdo zadržuje vodu v těle.

Rapid Control, složení:

Kdy užívat:

Co jsou otoky? Nahromaděná voda v tkáních. Otoky se mohou vytvořit jen na určitém místě nebo postihnou celé tělo včetně obličeje.
Zadržování vody může mít několik příčin. Tou nejzávažnější příčinou je onemocnění srdce. V tomto případě se řiďte pokyny vašeho lékaře.
Vyloučíme-li srdeční obtíže, příčinami zadržování vody v těle mohou být:
 
 

Rapid Control působí na organismus diureticky, pomáhá odvádět přebytečnou tekutinu z těla, pomáhá snižovat nadváhu způsobenou zadržování vody. Podporuje funkci jater a ledvin.

Pampeliška (smetánka lékařská) výborně působí na lidský metabolismus. Je výborná na odvodnění  a detoxikaci organismu. Již ve starém Řecku se pampeliška používala k léčbě vodnatelnosti a potížích s játry. Navíc podporuje tvorbu inzulínu a tím brání rozvoji cukrovky. 

Kopřiva je jedna z nejznámějších léčivek, působí močopudně, čistí krev, detoxikuje, působí dobře na játra, podporuje trávení, oživuje metabolismus.

Tužebník jilmový odvádí těžce odstranitelné soli a toxiny z těla, pomáhá odvést přebytečnou vodu, klidní žaludek, používá se při léčbě močových a ledvinových kamenů. 

Hořčík a draslík
Když se odvodňujeme, ztrácíme mnoho minerálů, zejména draslík a hořčík. Tyto velmi důležité minerály je nutné během odvodňovací kúry doplňovat. Zabráníme tak křečím, svalovým stahům, únavě.
Hořčík a draslík neutralizují překyselené prostředí, neutralizují kyseliny. 

Doporučené dávkování:
Po 1 tabletě, 2x denně na lačno, zapít dostatečným množstvím tekutin.
Neužívejte po 17 hod. 

Mohu užívat Rapid Control dlouhodobě? Ano,  při následujícím návodu:
1 kúra:  maximálně 6 týdnů.  Ideální užívání: 3 týdny, 1 týden pauza. Takto užívat po dobu 3 měsíců.
Po 3 měsících 1 měsíc pauza. 

  

1.KARDIAK - vhodné
2.ŠTÍTNÁ ŽLÁZA – vhodné
3.SRÁŽLIVOST KRVE – Nevhodné pro osoby citlivé na salicyláty
4.CUKROVKA  - vhodné

 

Upozornění

Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí, v suchém a chladném prostředí. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Osoby s poruchou krevní srážlivosti by užívání přípravku měli konzultovat s lékařem. Neužívejte pokud Vás trápí astma. Neužívejte při alergii na aspirin a salicyláty.

 

Výroba / dist.: WHCS s.r.o., Holečkova 99, 150 00  Praha 5, Česká republika
Notifikováno Ministerstvem zdravotnictví 

Vyrobeno v Čeké republice

 

Další produkty v této kategorii: Pampeliškový čaj 

Draslík - minerál

Draslík hraje důležitou roli v udržování rovnováhy vody a minerálů v tkáních, je důležitý pro správné svalové a nervové funkce, harmonizuje srdeční činnost, pomáhá udržovat normální krevní tlak. Podporuje vylučování kyseliny močové. Kyčelina močová způsobuje dnu, negativně působí na vnitřní orgány, hlavně ledviny.

Hořčík (magnesium) - minerál

Hořčík pomáhá v těle udržovat rovnováhu minerálů a distribuci tekutin. Je nezbytný pro svalovou činnost včetně práce srdečního svalu, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Podporuje udržování zdravých kostí a zubů, je důležitý pro biosyntézu bílkovin. Přispívá k udržování normálních psychických funkcí.

Tužebník jilmový 135mg

Zlepšuje látkovou výměnu, odstraňuje otoky, zabraňuje kvašení ve střevech. Užívá se při zánětech močového měchýře. Pomáhá při zánětech ledvin, podporuje vylučování ledvinových kamenů, těžký revmatismus a dnu.

Pomáhá při bolestech hlavy a při nachlazení. Má výrazné močopudné účinky. 

Smetanka lékařská, extrakt z kořene

Výtažek z kořene obsahuje více účinný látek než listy a květy

Účinky: detoxikace – zbavuje tělo jedů  (vhodná také pro kuřáky, konzumenty alkoholu), ledviny, játra, žlučník, špatné trávení, snižuje hladinu krevního cukru (vhodná pro cukrovkáře), snižuje cholesterol i krevní tlak, revma, dna, nadměrné zadržování vody v tkáních.

Kopřiva, extrakt z natě 75mg

KOPŘIVA – nať  - jedna z nejlépe léčivých rostlin

Účinky: čistící, posilující účinky, působí antivirově, snižuje hladinu krevního cukru (vhodná pro cukrovkáře, podporuje trávení, vylučování žluči, vyprazdňování střev, čistí krev (zbavuje nás toxinů), zvláště pomáhá oživit metabolismus

Cena s DPH: 357,- Kč

Reference zákazníků

Emailová adresa je pouze pro ověření totožnosti. Email se nezobrazí.

I. 08:50 4.7.2018

Dobrý den, jaký je prosím rozdíl mezi Quickdrenem a Rapidcontrolem? Quick mi pomohl hodně, ale chci vyzkoušet nyní tento. Cena je nižší. Děkuji!

DANA 19:55 27.3.2018

DOBRÝ DEN, obracím se s dotazem, zda mohu užívat přípravek, když jsem tromboembofylik, mám sklon k srážlivosti krve, ale neužívám žádné léky pouze anopyrin. děkuji za odpověď.

Adélka 21:35 8.11.2017

Mě pomáhá, dobré složení, pampeliška je výborná na vodu v těle, tak i kopřiva. Objednala jsem si Rapid Control hlavně kvůli oteklým kotníkům a nadváze. Ráda bych vyzkoušela souběžně i jednu z vašich diuretických káv, ale nevím, zda by to nebylo pro organismus moc???

Iveta 08:20 30.10.2017

Beru léky a proto se mi líbí,že jsou to přírodní tablety. Jsem s vaším produktem opravdu moc spokojená.

V 19:10 16.10.2017

Pampeliška a minerály jsou skvělé na vodu v těle. Doporučuji,je to jen přírodní a cena je taky ok.

Lenka 18:28 24.9.2017

Super přírodní produkt. Užívám s přestávkami delší dobu, vždy, kdyz se necítím úplně dobře. A vždycky mi pomohl zbavit se pocitu oteklosti, těžkosti. Doporučuji všem ženám.

Magda 16:30 7.8.2017

Dobrý den, na odvodnění jsme brala dlouho jiný produkt, stál kolem 800Kč. Nyní jsem vyzkoušela a užívám tento produkt a jsem mnohem mnohem spokojenější, hubenější a bez otoklého vzhledu a je mnohem levnější.. Pracuji v kanceláři, sedím dlouho u pc nebo u papírů a přes den mne voda v nohou trápí. Nevypadá to dobře, když máte po několika hodinách široké kotníky a cítíte se jako kdybyste na nohou měla kouli. Naprosto jsem spokojena a doporučuji dámám, které zlobí voda v obličeji a v nohou jako mne.

Hanka 19:59 28.6.2017

Teď v létě je to pro mě idální směs bylinek na odvodnění a navíc minerálů, které v tom horkém počasí ztrácíme všichni. Kupuji si vždy před létem a během léta a jsem za ně moc ráda. Hanka

Evička 08:37 28.4.2017

Doporučuji na oteklé nohy a celkové uvolnění všem jako jsem já. Změní se počasí a připadnu si těžká jako kámen. Jsou to bylinky. Evička

Simona 09:49 11.4.2017

Pomáhá mi. Chodím k lékaři na přeměření vody a tuku v těle. Během 2 měsíců jsem shodila 4kila. Převážně vodu. Jsem velmi spokojená. Doporučuji dále.

Lenka 19:17 23.2.2017

Dobré složení, levnější varianta Quickdrenu. Ráda objednávam. Dělá mi moc dobře. cítím se lepší a lehčí. Lenička (vaše věrná zákaznice)

Květa 10:26 9.2.2017

Výborný přírodní tabletky na odvodnění a skvělá cena. Květa, 52let (nadváha z vody, oteklé nohy)


Postup objednání / Poštovné | O nás | Zasíláme do zahraničí - Shipping abroad | Obchodní podmínky | Podmínky ochrany osobních údajů

+420 722 152 001

info@lekarnaproradost.cz
velkoobchod@lekarnaproradost.cz