Doplněk stravy
Křemelina, 250g, prášek

Cena s DPH: 196,- Kč

Doplněk stravy Křemelina, 250g, prášek

Křemelina v prášku je 100% přírodní produkt.

Její hlavní složkou je vysoký obsah organického křemíku, tedy oxidu křemičitého SiO2 (stopový prvek), který je zdrojem stavebního kamene všech živých organismů. Najdeme v ní také celou řadu minerálních látek a stopových prvků, zejména vápník, hořčík, draslík, železo a měď.

Křemelina je důležitou složkou stravy pro kosti, mozek a také vlasy, nehty a pokožku. Křemelina napomáhá detoxikaci organismu a pročištění tlustého střeva, odstraňuje nežádoucí bakterie a další odpadní látky.

Vaše kosti: zvyšuje hustotu kostí a pomáhá při vstřebávání vápníku. Křemík působí pozitivně na zdraví kostry.

Váš mozek: snižuje riziko demence

Vaše vlasy: Oxid křemičitý se přirozeně nachází ve vlasech a nehtech.
Nedostatek křemíku vede k lámavým, suchým, jemným vlasům a lámavým nehtům. Křemík pomáhá zpevnit vlasy a dodává jim pružnost.

Nedostatek křemíku redukuje tvorbu kolagenu. Křemík pomáhá tvorbě kolagenu, přispívá k udržení mladistvé pleti.

 VYUŽÍTÍ

  1. "Křemelina" čistí pleť a zuby, díky abrazivním účinkům pomáhá přirozeně odstranit nečistoty z pleti a ze zubů. Směs na čištění získáme smícháním malého množstí vody s trochou křemeliny. Vznikne nám hustá kašička. Při aplikaci na pleť necháme působit 2-3 minuty poté opláchneme vodou. Vyhněte se kontaktu s očima.
  2. Doplněk stravy

    Doporučená denní dávka pro dospělého člověka je 1 lžíce denně (7,5 mg) rozmíchaná ve vodě, džusu nebo v jídle nejlépe pokojové teploty. Je nevhodná pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící matky.

DÁVKOVÁNÍ

Doporučená denní dávka pro dospělého člověka je 1 lžíce denně (7,5mg) rozmíchaná ve vodě, džusu nebo v jídle, pokojové teploty

 

Křemelina není vhoná pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící matky
Země původu: Česká repulika

Cena s DPH: 196,- Kč

Reference zákazníků

Emailová adresa je pouze pro ověření totožnosti. Email se nezobrazí.


Postup objednání / Poštovné | O nás | Zasíláme do zahraničí - Shipping abroad | Obchodní podmínky | Podmínky ochrany osobních údajů

+420 722 152 001

info@lekarnaproradost.cz
velkoobchod@lekarnaproradost.cz